Pokaz materiałów budowlanych CEKOL
Pokaz materiałów budowlanych CEKOL

W dniu 25.03.2014 w Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im Jana Pawła II w Dębicy odbył się pokaz wyrobów chemii budowlanej gdańskiej firmy CEKOL. Organizatorem spotkania byli nauczyciele przedmiotów budowlanych przy współpracy jednego z największych sklepów branży budowlanej w Dębicy – NOMI.

W pokazie udział wzięli uczniowie klas budowlanych o specjalności Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Zaprezentowane zostały między innymi zaprawy klejące, gładzie, gipsy szpachlowe, preparaty gruntujące, produkty do płyt gipsowo-kartonowych, zaprawy murarskie i wyrównujące oraz możliwości ich zastosowania przy wykończeniu wnętrz. W trakcie spotkania uczniowie mieli możliwość poznania zalet szerokiej gamy wyrobów CEKOLU oraz praktycznego zastosowania tych materiałów pod okiem instruktorów z gdańskiej firmy.

Na zakończenie młodzież otrzymała drobne upominki, katalogi produktów Firmy oraz certyfikaty potwierdzające udział w pokazie.

Zobacz katalog

tekst: Waldemar Grzybek