Udział społeczności szkolnej w Gali Gospodarczej 2015

Udział społeczności szkolnej w Gali Gospodarczej

W piątek 9 X 2015 roku w Domu Kultury Kosmos odbyła się Gala Gospodarcza „Euro-Partner Podkarpackie Filary Gospodarki”. W uroczystości uczestniczyła Dyrekcja Szkoły, nauczyciele oraz młodzież z naszej szkoły. Na gali nagrodzono najlepsze przedsiębiorstwa, które tworzą nowe miejsca pracy i aktywnie działają na rzecz rozwoju lokalnej społeczności. Odznaki wręczono także samorządowcom wspierającym rozwój przedsiębiorczości.

Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z powiatu dębickiego: Olimp Laboratories Sp. z o.o. w Nagawczynie, Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Taurus Sp. z o.o. w Pilźnie i Ventor Energii Sp. z o.o. w Dębicy. Uhonorowany został również Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła.

Galę połączono z konferencją poświęconą istotnym zmianom w modelu kształcenia zawodowego młodzieży. Zebrani wysłuchali między innymi prelekcji dotyczących dobrych praktyk szkół zawodowych Podkarpacia w zakresie współpracy z przedsiębiorcami.

Podczas spotkania nasz szkoła zaprezentowała interesujący film, ukazujący współpracę z firmami patronackimi naszego miasta.

Tekst: Halina Nowak
Zdjęcia: Dominika Jezuit i Klaudia Cielak