87 spotkanie w Izbie Patrona Szkoły św. Jana Pawła II

87 spotkanie w Izbie Patrona Szkoły św. Jana Pawła II

Dnia 8.02.2016 roku po raz 87 spotkaliśmy się w Izbie Patrona Szkoły św. Jana Pawła II. Trwając w nurcie rozważań dotyczących historii Światowych Dni Młodzieży ks. Bronisław Zieliński podjął ta tematykę. Dokładnie rzecz biorąc ukazał Światowe Dni Młodzieży w Rzymie (2000 rok), Toronto (2002 rok) i Kolonii (2005 rok). Przypomniał zasadnicze myśli przewodnie wspomnianych Światowych Dni Młodzieży. Uczynił to przy pomocy prezentacji multimedialnych. W spotkaniu tym oprócz klas i nauczycieli uczestniczyły Panie Dyrektor Bożena Zielińska i Renata Zielińska. Na zakończenie spotkania głos zabrała Pani Dyrektor. Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie w Izbie Patrona Szkoły.

Opracował: ks. Bronisław Zieliński