III MIEJSCE I WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru "Kobieta jako najpiękniejszy kwiat"

W dniu 16 marca 2016 r. odbył się w Warszawie IV Ogólnopolski Konkurs Kreowania Ubioru pt. „Kobieta, jako najpiękniejszy kwiat”. Na finał konkursu przyjechali projektanci ze szkół odzieżowych z całej Polski. Z naszej szkoły do II etapu konkursu przeszły projekty trzech uczennic:
Łucji Pytel z kl. II E
Martyny Ciszek z kl. III E
Izabeli Ochab z kl. IV F

Do konkursu przygotowywały się pod kierunkiem Pani Haliny Brzeskiej w szkolnych pracowniach krawieckich.

Jury konkursowe nagrodziło III miejscem sukienkę wykonaną według projektu Izabeli Ochab, a wyróżnienie zdobyła kreacja Łucji Pytel.

Laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Halina Brzeska