KOLEJNE SUKCESY ODZIEŻÓWKI

KOLEJNE SUKCESY ODZIEŻÓWKI

28 styczna 2016 roku w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach odbyły się Okręgowe Zawody Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. Organizatorem zawodów jest Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu. Wczorajsze zawody to II Etap tej Olimpiady. Naszą szkołę reprezentowały Gabriela Kazak i Danuta Nylec (klasa III E) oraz Izabela Ochab i Dominika Pociask (klasa IV F). Są to uczennice, które zdobyły najwięcej punktów w szkolnym etapie Olimpiady.

Do III Centralnego Etapu który odbędzie się w murach Politechniki Łódzkiej zakwalifikowały się Gabriela Kazak, Izabela Ochab i Danuta Nylec.

FINAŁY OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW

W marcu uczennice Izabela Ochab (IV F), Martyna Ciszek (III E) i Łucja Pytel (II E) w finale Ogólnopolskiego Konkursu Kreowania Ubioru „KOBIETA JAKO NAJPIĘKNIEJSZY KWIAT” organizowanego przez Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych w Warszawie zawalczą o najwyższe trofea tego konkursu.

Natomiast już w kwietniu odbędzie się finał Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody „KREACJE-PROWOKACJE” organizowanego przez Zespół Szkół Skórzano – Odzieżowych Stylizacji i Usług w Radomiu. Naszą finalistką jest Gabriela Kazak z klasy III E , której kolekcja znalazła się w finałowej jedenastce. Życzymy sukcesów w Gali Finałowej.

Wszystkim finalistkom życzymy dalszych sukcesów!!!

Tekst: Edyta Matusik