Wspólne kolędowanie z św. Janem Pawłem II

Wspólne kolędowanie z św. Janem Pawłem II

„Bo ważne , że jesteś w ten styczniowy czas,
Gdy gwiazdy tak płoną, a miłość jest w nas.
Wiec przerwij Tę ciszę, niech stanie się cud.
I śpiewaj i śpiewaj, gdy rodzi się Bóg.
Cudowne są święta, cudowny ten czas.”

Dnia 30 stycznia 2016r o godzinie 16 – tej w stołówce internatu odbyło się szkolne kolędowanie ze św. Janem Pawłem II. Na spotkanie zaproszono grono pedagogiczne, księży, pracowników, młodzież, rodziców, emerytowanych nauczycieli , pracowników administracji i obsługi oraz przyjaciół szkoły. Zaproszeni goście dopisali. Swoją obecnością zaszczycili nas pan starosta Andrzej Reguła, ksiądz prałat Józef Dobosz – proboszcz Parafii pw. Bożego Miłosierdzia w Dębicy, przewodnicząca komisji oświaty w starostwie – pani Agnieszka Radwańska oraz pani Danuta Klabacha- v-ce przewodnicząca rady powiatu dębickiego.

Gości serdecznie powitała pani Bożena Zielińska – dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy. Następnie ksiądz prałat Józef Dobosz poświęcił opłatki i złożył życzenia wszystkim zebranym. Uczniowie klasy III D technikum zaprezentowali montaż literacko – muzyczny na temat motywu Bożego Narodzenia w poezji. Po degustacji potraw okolicznościowych rozpoczęło się wspólne śpiewanie kolęd.

Opracowała: Anna Nylec