Spotkanie młodzieży z klas kończących naukę w szkole z przedstawicielami rynku pracy

W dniu 21 kwietnia 2017r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie młodzieży z klas kończących naukę w szkole z przedstawicielami rynku pracy. Przedsięwzięcie zorganizowane zostało w ramach działalności Szkolnego Ośrodka Kariery przez szkolnego doradcę zawodowego Pana Marcina Słotę i miało na celu przedstawienie ofert agencji pracy oraz instytucji rynku pracy współpracujących ze szkołą.

Spośród agencji pracy swoją ofertę przedstawiły: Agencja Pracy Tymczasowej Direct 4 You, Job Impulse Polska Sp. z o.o., Adecco Sp. z o.o. oraz Randstad Sp. z o.o. Na spotkaniu byli obecni również przedstawienie Młodzieżowego Centrum Kariery i Ośrodka Szkolenia Zawodowego działających w strukturach Ochotniczych Hufców Pracy proponujący swoją ofertę działań i szkoleń.

Szkolny doradca zawodowy przedstawiał oferty pracy zamieszczone na stronie Powiatowego Urzędu Pracy oraz służył informacją dotyczącą oferty szkół wyższych i policealnych.