POWIATOWA LICEALIADA CHŁOPCÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 28 marca 2017 reprezentacja ZSZ Nr 1<br />im. Jana Pawła II w Dębicy zajęła IV miejsce w halowej piłce nożnej chłopców

POWIATOWA LICEALIADA CHŁOPCÓW
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
28 marca 2017 reprezentacja ZSZ Nr 1
im. Jana Pawła II w Dębicy zajęła IV miejsce w halowej piłce nożnej chłopców

Na zdjęciu od lewej stoją:
Filip Bielański 4E, Konrad Papiernik 2B, Patryk Kędzior 4E, Paweł Stanek 3D, Łukasz Stanek 1A, Paweł Haracz 3h. Opiekun: nauczyciel wychowania fizycznego mgr Wojciech Maruszak.

W dolnym rzędzie od lewej:
Krzysztof Klabacha 1B, Paweł Kopala 1B, Szczepan Sroka 4A, Jakub Bielański 3D, Bartosz Knych 4E.

Wyniki reprezentacji naszej szkoły podczas gier:
W grupie: ZSZ Nr 1 – ZS Nr 4: 2-0, ZSZ Nr 1 – LO Pilzno: 2-1. ZSZ Nr 1 – ZS Nr2 1-1. Pozostałe mecze w tej grupie: ZS Nr 2 – ZS Nr4: 3-0, ZS Nr4 – LO Pilzno: 0-2, ZS Nr2 – LO Pilzno: 3-0.

Tabela grupy:
1 m ZS Nr2 - 7 pkt. 7-1 br, finał A, mecze od 1 do 3m
2m ZSZ Nr1 - 7 pkt. 5-1 br, finał B, mecze od 4 do 6m

3m LO Pilzno - 3 pkt. 3-5 br,
4m ZS N4 - 0 pkt. 0-7 br.

W meczach od 4-6m: ZSZ Nr1 – ZS Pustków: 2-2, I LO – ZS Pustków: 1-1, ZSZ Nr 1 – I LO Dębica: 2-0.

Tabela:
4m ZSZ Nr 1 - 4 pkt. 4-2 br,
5m ZS Pustków - 2 pkt. 3-2 br,
6m I LO Dębica - 1 pkt. 1-3 br.

Strzelcy bramek: Filip Bielański 4E (3 bramki), Bartosz Knych 4E (3 bramki), Paweł Haracz 3h (2 bramki) Łukasz Stanek 1A ( 1 bramka).

W zawodach Licealiada w halową piłkę nożną chłopców, który odbył się już po raz jedynasty w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły, oprócz ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy wzięło udział 10 szkół: ZSE w Dębicy, II LO w Dębicy, ZS Nr 2 w Dębicy, I LO w Dębicy, ZS Nr 4 w Dębicy, Szkoła Rzemieślnicza w Pilźnie, LO Pilzno, ZS w Brzostku, ZS Pustków, ZS w Jodłowej.

Zespół Szkół Zawodowych Nr1 im. Jana Pawła II w Dębicy w halowej piłce nożnej chłopców w ciągu jedynastu lat zdobył pięć razy I miejsce, trzy razy II miejsce, dwa razy IV miejsce i jeden raz siódme miejsce.

Opracował: Wojciech Maruszak