Zdobyli wyróżnienie w konkursie Światło-Kamera-Akcja-Pasja

Zdobyli wyróżnienie w konkursie Światło-Kamera-Akcja-Pasja

W dniu 20 października 2016 roku, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II, w Dębicy wzięli udział w konkursie Światło-Kamera-Akcja-Pasja organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy oraz Katolickie Centrum Edukacji "KANA" w Dębicy.

Komisja konkursowa przyznała wyróżnienia dla uczennic: Gabrieli Kazak i Martynie Ciszek z klasy IV E technikum zawodowego w zawodzie "technik technologii odzieży", oraz uczniom: Danielowi Machmudow, Mateuszowi Bieś i Kamilowi Mika z klasy IV D technikum w zawodzie "technik cyfrowych procesów graficznych".

Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy i nagrody, których sponsorami byli: Firma Pappas Pizza&Cafe Dębica Paweł Kudłacz, Firma Wyrób Artykułów z Tworzyw Sztucznych Pani Wioleta Cymbor-Pasek, Hieronim Grzyb, Bożena Grzyb i Wspólnicy sp. j. Straszęcin oraz Pani Katarzyna Rostowska – Machnik i Mateusz Kutrzeba.

Gratulujemy uczniom i opiekunowi Panu Marcinowi Słocie, za pomoc w przygotowaniu do konkursu.

Opiekunowie: Marzena Pietrucha
Marcin Słota