Dobre praktyki w szkolnictwie zawodowym!

Dobre praktyki w szkolnictwie zawodowym!

W dniu 8 czerwca 2017 roku w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie, zostały wręczone wyróżnienia i nagrody w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” organizowanym przez Fundację Funduszu Współpracy, którego współorganizatorami są Ośrodek Rozwoju Edukacji i Mazowiecki Kurator Oświaty,Nasza Szkoła otrzymała wyróżnienie w obszarze Praktyki – współpraca z otoczeniem szkoły, w tym z pracodawcami.

Do konkursu Nasza Szkoła zgłosiła innowację pedagogiczną pt. „Naprawa taboru kolejowego” przy współpracy z firmą TABOR. Opisana praktyka otrzymała status „DOBREJ PRAKTYKI”.

Przyznane wyróżnienie dla Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im Jana Pawła II w Dębicy, odebrała Pani wice dyrektor Agnieszka Kędzior.

Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów…