UDZIAŁ MŁODZIEŻY W MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH

UDZIAŁ MŁODZIEŻY W MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH

W dniu 18 listopada 2016 r. uczennice klasy II, III i IV Technikum o specjalności technik technologii odzieży z naszej Szkoły wzięły udział w FAST TEXTILE Międzynarodowych Targach Przemysłu Tekstylnego w Warszawie.

Wyjazd pozwolił nam poznać najnowsze technologie, materiały, tekstylia, pasmanterię oraz wszelkiego rodzaju dodatki stosowane w przemyśle odzieżowym. Udział w Targach umożliwił nam nawiązanie nowych kontaktów, które niewątpliwie będą miały duży wpływ na szersze poznanie branży odzieżowej.

To była bardzo cenna lekcja, zarówno dla uczniów, jak i opiekunów.

Tragi zorganizowane perfekcyjnie, z możliwością uczestnictwa w krótkich prelekcjach na aktualne tematy dotyczące mody i przemysłu odzieżowego, dały nam szerszy obraz nowinek branżowych.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość uczestnictwa w Targach z nadzieją na kolejne.

Opiekunowie: Lucyna Zagórska
Marzena Pietrucha