Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu dębickiego
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
 dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu dębickiego

Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Pawła II w Dębicy we współpracy z Dyrekcją Szkoły zapraszają do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego dla gimnazjalistów pod hasłem "Into English".

Konkurs odbędzie się 29 listopada (środa) o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Zawodowych przy ulicy Rzeszowskiej 78. Celem konkursu jest rozwijanie i pogłębianie zainteresowania krajami anglojęzycznymi, stworzenie uczestnikom konkursu możliwości sprawdzenia posiadanej wiedzy oraz pogłębienie motywacji do nauki języków obcych.

Test konkursowy będzie składał się z następujących elementów: - test sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem
- część leksykalno-gramatyczna obejmująca materiał nauczany na lekcjach języka angielskiego w szkole gimnazjalnej
- zagadnienia z wiedzy na temat kultury krajów anglojęzycznych, ze szczególnym uwzględnieniem Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii (geografia, atrakcje turystyczne, najważniejsze wydarzenia historyczne, sprawy bieżące, tradycje itp.)

Zgłoszenia do konkursu (imiona i nazwiska maksymalnie 5 uczniów, nauczycieli opiekunów oraz dane szkoły) należy kierować mailowo na adres jednego z organizatorów: kingachlopek7@gmail.com do 10 listopada 2017.

Wszyscy uczestnicy finału otrzymają dyplomy uczestnictwa, a na 3 laureatów konkursu czekają nagrody i wyróżnienia.

Zapraszamy do udziału i życzymy sukcesów.

|Regulamin konkursu|

Organizatorzy - nauczyciele języka angielskiego