SZLACHETNA PACZKA

Zwracamy się do wszystkich nauczycieli i uczniów z prośbą o przyłączenie się do akcji „Szlachetna Paczka” w dniach 26 XI – 4 XII.

W tym roku pragniemy pomóc małżeństwu (64 i 66 lat), które utrzymuje się jedynie z zasiłków. Po odliczeniu kosztów utrzymania domu oraz zakupie leków pozostaje im miesięcznie ok.400 zł. na życie.

Potrzeby rodziny to:

• żywność trwała : herbata, kasze, ryż, cukier, sól, kawa, makaron, mąka, olej, konserwy rybne i mięsne, dżem, warzywa w puszkach
  • środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące, płyn do płukania, mydło, żel myjący, pasta do zębów, szczoteczka, środki do mycia hipoalergiczne
  • odzież : damska XXL – kurtka zimowa, letnie spodnie, bluzka męska XXL – zimowy sweter, spodnie dresowe (100cm w pasie)
  • obuwie : damskie kozaki i adidasy (rozm.39) męskie buty wsuwane (rozm.43)
  • wyposażenie mieszkania: ręczniki, kołdra, pościel, poduszka, poszewki
  • specjalne upominki: damska torebka, męski dezodorant

Liczymy na Państwa i uczniów pomoc i z góry dziękujemy!

Tekst: Szkolne Koło Caritas