Awans do finału wojewódzkiego w lekkoatletyce oraz do rejonowych zawodów w sztafetowych biegach przełajowych

Awans do finału wojewódzkiego w lekkoatletyce oraz do rejonowych zawodów w  sztafetowych biegach przełajowych

Dnia 24 września 2018 roku na stadionie Stali Mielec odbyły się zawody w lekkoatletyce. Nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce uzyskując awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 23 maja 2019 roku w Rzeszowie.

Do awansu przyczynili się uczniowie:
Sztafeta 4x100m. zajęła I miejsce w składzie; ( Pociask Radosław,Jaje Patryk, Kalita Paweł, Witanek Damian)
Osak Bartłomiej w rzucie dyskiem – I miejsce
Dziurgot Krzysztof w skoku wzwyż – I miejsce
Osak Norbert w rzucie oszczepem – I miejsce
Osak Kamil w pchnięciu kulą – II miejsce
Grotkowski Dawid w biegu na 800 m. – II miejsce
Wstawski Paweł w biegu na 400 m. – III miejsce
Witanek Damian w biegu na 100 m. –III miejsce

3 października 2018r. na stadionie naszej szkoły odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe (10x800m.) Nasi uczniowie w składzie: Chmura Dominik IIB, Grotkowski Dawid IID, JajePartyk IIC, Kalita Paweł II B, Pytel Piotr IID, Strzałka Michał IB, Szewc Mateusz IIB, Szymaszek Kacper IIA, Wal Piotr IIE, Wstawski Paweł IVB zajęli II miejsce uzyskując awans do zawodów rejonowych w Mielcu.

Opiekun: Zenon Kuczek