Podsumowanie współzawodnictwa sportowego Powiatu dębickiego

W dniu 16.X.2018 r. odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego Powiatu dębickiego. Tego dnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy, Członek Zarządu Powiatu Pan Zygmunt Żabicki oraz Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Wiesław Lada wręczyli czołowym szkołom biorącym udział w rozgrywkach sportowych dyplomy ,a dla najlepszych szkół puchary.

Tego dnia nie mogło zabraknąć Naszej Szkoły. Dyplom za IV miejsce oraz nagrodę odebrała Dyrektor ZSZ Nr1 Pani Bożena Zielińska . Został też nagrodzony uczeń Naszej Szkoły Kamil Michałek klasy IVC za wybitne osiągnięcia sportowe ( zdobywając I miejsce w Finale Wojewódzkim w Badmintonie ). Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w roku szkolnym 2017/18 w dużym stopniu przyczynił się do sukcesy całego powiatu . W Współzawodnictwie Wojewódzkim Powiat Dębicki w „ Licealiadzie „ uplasował się III miejsce . Tegoroczne osiągnięcia sportowe są wyrazem dużego zaangażowania naszej młodzieży oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

Największe sukcesy Naszych sportowców:

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego Powiatu dębickiego

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Badmintonie (Krystian Czekański ,Kamil Michałek i Patryk Michałek)

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego Powiatu dębickiego
VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym (Agata Jędrzejczyk i Wiola Mroczek )

GRATULACJE I SPORTOWEGO POWODZENIA!!!

Tekst: Mariusz Kania