PATRIOTYZM 3.0 KONKURS OGŁOSZONY PRZEZ POSŁA JANA WARZECHĘ PT. „JAK PRAKTYCZNIE WYKORZYSTYWAĆ MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE I POPULARNE NARZĘDZIA TYPU SMARTFON DO SZERZENIA PATRIOTYZMU ORAZ ZAANGAŻOWANIA MŁODEGO POKOLENIA POLAKÓW W SPRAWY LOKALNE I OGÓLNOKRAJOWE”.

PATRIOTYZM 3.0

Wymagania konkursu spełniło 40 uczniów ze szkół średnich. Uczniowie w ciekawy sposób przedstawili w swoich pracach wykorzystanie mediów społecznościowych i narzędzi typu smartfon do propagowania patriotyzmu.

LAUREATAMI Z NASZEJ SZKOŁY BYLI UCZNIOWIE:
Joanna Wiącek
Kamil Parat
Krystian Kalita
Łukasz Guziec
Magdalena Szęszoł
Marcelina Kusibab
Paulina Miela
Aleksandra Szewc

Laureaci konkursu wzięli udział w wycieczce do Warszawy, zorganizowanej przez Posła na Sejm RP Jana Warzechę, w programie której było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik i Sejmu RP. Wycieczka odbyła się w dniu 29 marca 2019 r.

Po rozdaniu nagród i dyplomów, uczniowie udali się Traktem Królewskim na Stare Miasto. Młodzież w świetnych humorach wróciła późnym wieczorem do Dębicy. Konkurs w szkole zorganizowała i przeprowadziła Joanna Doroba. Opiekunem na wycieczce był Radosław Maksoń.

tekst: Joanna Doroba